دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید

با توجه به نوسانات ارزی، جهت خرید با بخش فروش ارتباط برقرار نمایید.

Watchlock


 
ریال 0همیشه تلاش داریم تا مهم‌ترین وسایل و اطلاعاتمان را در پنهانی‌ترین قسمت و با امنیت بالا قرار دهیم. اما همیشه هم نیاز به گاوصندوق و .. نیست. محصول فوق یکی از قفل‌های آویزی واچ لاک است که از جنس فولاد ساخته شده است. نحوه‌ی باز شدن این مدل همان‌طور که در عکس‌های آن مشاهده می‌کنید، از نوع کلیددار است. این قفل ابعاد جمع‌وجوری دارد و وزنش هم به نسبت سبک است؛ به همین دلیل می‌توانید از آن در فضاهای کوچک به‌خوبی استفاده کنید. با توجه به اینکه این قفل هوشمند است، می‌توانید از راه دور هم چک کنید که در همان لحظه قفل است یا خیر. با توجه به اهمیت این قفل، برای آن سنسورهایی تعبیه شده که می‌توانند ضربه را تشخیص دهند و در صورت وارد آمدن ضربه به قفل، از طریق نرم‌افزار به شما هشدار دهند. در مجموع با این قفل خیالتان از امنیت وسایلتان تا حدود بسیار زیادی آسوده خواهد بود.


واژه هوشمند در کنار قفل آویز شاید کمی عجیب به نظر برسد اما دقیقا همین مورد است که باعث شده با خیالی آسوده از امنیت صحبت کنیم. این قفل با استفاده از نرم افزاری که روی تلفن همراه شما دارد، از راه دور هم امکان نظارت را مهیا می‌کند. در صورتی که به قفل ضربه‌ای وارد شود و یا تلاش کنند که با فشار آن را باز کنند، سنسورهای قفل میزان فشار از مقداری مشخص را از طریق نرم‌افزار به شما اطلاع خواهد داد.
از مزایای این قفل همچنین باید به بدنه‌ی ساخته شده از فولاد سخت اشاره کنیم. کلیدهای این قفل از جنس روی و آلیاژ نیکل هستند و به همین دلیل امکان کپی‌برداری عملا ممکن نخواهد بود. برای امنیت بالای قفل به دو استاندارد Gr3 و C10 که به معنای ایمنی بسیار بالای قفل صادر شده اشاره می‌کنیم که امنیت را تضمین می‌کنند. درصورتیکه در تبلت یا تلفن همراه نرم‌افزار مخصوص را نصب کرده باشید، این قفل هشدارهای از پیش تعیین شده را برای شما می‌فرستد. این مدل ضمن امنیت، داراری باتری لیتیوم – یون پلیمیری است که ولتاژ آن چیزی در حدود 3.7 ولت است. همچنین این مدل استاندارهای مورد نیاز در مورد ضد گرد و غبار بودن قفل را هم دریافت کرده است.