مسیریاب مورد نظر خود را انتخاب نمایید

با توجه به نوسانات ارزی، جهت خرید با بخش فروش ارتباط برقرار نمایید.

SATONICA 5030


 
ریال 0

استفاده از هدایتگرها (Navigator) رواج زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی برای مسیریابی خود از چنین نرم‌افزارهایی استفاده می‌کنند. استفاده از این نرم‌افزارها در تلفن‌های هوشمند بسیار شناخته شده است ولی مسیریابی با کمک تلفن همراه در حین رانندگی کمی دشوار است. برای رفع این مشکل می‌توانید از هدایتگر خودرو استفاده کنید.


با کمک این هدایتگر می‌توانید به راحتی مسیر را ردیابی کنید و سرعت خودروی خود را مشاهده نمایید. این محصول نقشه‌ی کاملی از ایران و خاورمیانه را دارد و در صورت نیاز می‌توانید اطلاعات آن را به روز کنید. این هدایتگر قادر است نقشه را به شکل دوبعدی و سه‌بعدی نمایش دهد و در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید راهنمای صوتی آن را در هنگام مسیریابی فعال کنید. یکی از مزیت‌های این مسیریاب جستجو بر اساس کد پستی بوده که بسیار کارامد است.


کار با مسیریاب ستونیکا بسیار آسان بوده و به روش‌های مختلفی می‌توانید تجهیزات الکترونیکی را به آن متصل کنید. این مسیریاب مجهز به بلوتوث بوده و با کمک این قابلیت می‌توانید دستگاه تلفن همراه خود را به آن متصل کنید. وجود پورت USB نیز در این هدایتگر امکان اتصال فلش مموری‌ها را نیز امکان پذیر کرده است.