×
   دریافت نوتیفیکیشن های پارس جی پی اس آنلاین از طریق تلگرام، جهت اطلاعات بیشتر به مرکز آموزش مراجعه نمایید.
آموزش

Terms Of Service

شرایط و قوانین

طرفین :

شرکت مهندسی جی پی اس پارس(پارس جی پی اس) به شماره ثبت 340242 اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به کد اقتصادی 411354585119 و شناسه ملی 10103874203  به نشانی تهران خیابان آفریقا  شماره 216 ساختمان مرکز تجارت ایران طبقه 11 واحد 3 ، شماره تماس 2122669960 که از یک طرف در این توافقنامه فروشنده نامیده می شود و کاربر که به نوعی از خدمات نرم افزاری و سخت افزاری پارس جی پی اس بهره میبرد از طرف دیگر خریدار نامیده میشود.

شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات
تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات ما اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت قوانین و مقررات و شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي, حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي ما, حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود.
ما حق اضافه, حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي داریم و اين عمل را مي توانیم از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي پارس جی پی اس يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهیم.

حفظ حریم خصوصی کاربران

پارس جی پی اس اطلاعات کلیه کاربران  را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه نمیدهد.همچنین از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نمایند و هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به آدرس وب‌سایت توجه کنند چرا که پارس جی پی اس مسئولیتی در قبال لینک‌ها و سایر وب سایت ها و یا سرویس دهندگان دیگر ندارد .

تعهدات

بستر مخابراتی کشور و اینترنت دراختیار فروشنده نبوده و فروشنده هیچگونه مسئولیتی در مورد اختلالات احتمالی در سیستم های مخابراتی کشور از جمله شبکه  GSMنداشته و نخواهد داشت.

هرگونه اختلالی از جمله عدم شارژسیم کارت و یا عدم پرداخت قبض سیم کارت و قطع کردن برق دستگاه و یا دستکاری سیستم که باعث قطع شدن دستگاه شود  ، مسئولیت آن به عهده خریدار می باشد.

در صورت هرگونه اقدام به هک و تلاش برای دسترسی به Data base شرکت از جمله اقدام به دریافت وکپی برداری از نقشه ها ،اختلال در سرویس ها و.... حساب کاربری کاربر برای همیشه مسدود می شود وهمچنین  دستگاه های خریداری شده نیز از شرایط گارانتی خارج و فاقد هرگونه خدمات می شوند و شرکت این اقدام را از طریق مرجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

درصورت درخواست قطع سرويس توسط مشتری و يا قطع سرويس توسط شرکت به علت تخلف از شرايط و ضوابط مندرج در اين قرارداد ، مبالغ پرداختي به هيچوجه برگشت داده نخواهد شد و قابل انتقال به دوره های بعدی و سایر سرویس های کاربر نخواهد بود.

هر گونه توهین به کارشناسان فنی و فروش ، مدیران و مسئولین پارس جی پی اس , خدمات و محصولات از طریق : ایمیل ، پنل کاربری، لایو چت و تلفن  ممنوع بوده و منجر به قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را شامل می شود.

هزینه استفاده از سیم کارت و پرداخت قبض آن بعهده خریدار است .در صورت مسدود شدن سیم کارت هیچ گونه مسئولیتی به عهده فروشنده نمی باشد.

هزینه استفاده از سامانه نرم افزاری و رد یابی با در نظر گرفتن حداقل قیمت ماهیانه برای هر دستگاه طبق سرویس و خدمات انتخابی در نظر گرفته شده است. که خریدار به صورت دوره ای نسبت به نوع سرویس خود صورتحساب های آبونمان را از طریق سامانه مشتریان به آدرس www.parsgps.me به 2 روش ثبت فیش بانکی (واریز به حساب بانکی پارس جی پی اس مندرج در صورتحساب) و یا پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت قابل پرداخت با کلیه کارتهای شبکه شتاب پرداخت مینماید.

در صورت عدم پرداخت صورت حساب سرویس کاربر طبق برنامه از پیش تعیین شده مسدود میگردد.

کلیه ابلاغیه ها ، اخطارها، پیام ها و مکاتبات پارس جی پی اس از طریق پنل کاربری و همچنین ایمیل معرفی شده ی خریدار صورت می گیرد. پارس جی پی اس مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام ها توسط خریدار نخواهد داشت.

در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با استفاده از کالا یا خدمات ارائه شده، مسئولیتی بر پارس جی پی اس تحمیل گردد، خریدار موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده بر پارس جی پی اس را جبران نماید.

استفاده از سرویس های نرم افزاری و سخت افزاری طبق راهنمای ارائه شده به خریدار میباشد و خریدار موظف میباشد قبل از استفاده از سرویس خود به صورت دقیق راهنمای دریافتی را بررسی نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش  :

فروشنده از تاریخ خرید, دستگاه ها  را به مدت یک سال تعمیر و در صورت نیاز تعویض دستگاه را گارانتی می نماید.

لوازم جانبی از جمله سنسورها، باطری و ... شامل گارانتی دستگاه نمی شود.

در صورت صدمه فیزیکی و یا باز شدن بر چسب گارانتی دستگاه از گارانتی خارج می گردد.

موارد استفاده از گارانتی طبق مندرجات در کارت گارانتی بوده و در صورت نیاز به تعمیر و یا  تعویض بایستی دستگاه در محل شرکت به فروشنده تحویل داده شود و از همان محل تحویل گرفته شود.در غیر این صورت جهت سرویس در محل خریدار هزینه ایاب ذهاب و راه اندازی مجدد طی صورت حساب از خریدار دریافت می گردد.

هزینه ایاب و ذهاب طبق تعرفه اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران بزرگ دریافت می گردد .

در صورت درخواست نسبت به جابجایی و یا بازبینی دستگاه ، هزینه مربوط به آن به جهت اعزام کارشناس و ایاب و ذهاب طبق تعرفه اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران بزرگ میباشد و به عهده خریدار می باشد .

پشتیبانی فنی به خریدار از طریق سیستم تیکتینگ فقط از سامانه مشتریان به آدرس www.parsgps.me امکان پذیر می باشد.

نکات قابل توجه در پشتیبانی از طریق سیستم تیکت :

جهت ایجاد تیکت لازم است عنوان مناسب برای درخواست انتخاب شود و از قرار دادن عنوان های کلی مانند:"سلام|سوال|درخواست|مشکل|و..." جدا خودداری گردد چرا که تیکت مربوطه پاسخ داده نخواهد شد.

بخش مورد نظر مرتبط با موضوع و متن درخواست انتخاب شود تا واحد مربوطه ، سریعتر به درخواست رسیدگی نماید.

ارسال تیکت همانند یک نامه رسمی می باشد بنابراین از ادبیات رسمی استفاده جدا خودداری شود.

از بکار بردن تعداد غیر معمول علامت سوال (؟؟؟) و یا علامت تعجب (!!!!) خودداری گردد, چرا که متن از حالت رسمی خارج شده و تاثیر منفی روی خواننده می گذارد.

برخلاف تماس تلفنی و محاوره شفاهی که قابل استناد و پیگیری نیست. مکاتبات داخل تیکت ثبت و قابل پیگیری می باشند.

با توجه به آنکه درخواست خریدار مرتبط با کدام واحد می باشد ، تیکت جهت بررسی به واحد مربوطه ارجاع داده خواهد شد.

لازم است خریدار توجه داشته باشد که سامانه پشتیبانی به صورت آفلاین بوده و میبایست منتظر بماند تا کارشناسان پاسخ مربوطه را بدهند، بنابراین اکیدا از تکرار ارسال درخواست خودداری گردد.

هنگامی که درخواست خریدار توسط کارشناسان پاسخ داده شود توسط ایمیل یا پیامک ثبت شده در سامانه اطلاع رسانی میگردد.

به هیچ عنوان به ایمیل اطلاع رسانی یا پیامکی که جهت اطلاع رسانی  ارسال میشود پاسخ داده نشود چرا که هیچ گاه به دست ما نخواهد رسید.

در صورتی که درخواست پشتیبانی توسط خریدار ایجاد شد و بخش پشتیبانی پاسخ را داد, اگر خریدار همچنان تمایل دارد پاسخی دهد لازم میباشد که از ایجاد تیکت جدید خودداری نماید و در همان تیکت درخواست خود را ارسال نماید.

در صورتی که خریدار تمایل دارد موضوع جدیدی را مطرح نماید از طرح آن در تیکت های موجود خودداری نماید و برای موضوع جدید درخواست جدید ایجاد گردد.

خریدار لازم است این موضوع را در نظر بگیرد که واحد پشتیبانی در جریان مشکل مربوطه نیست و خریدار باید مشکل را به صورت کامل شرح دهد ، مثلا اگر دستگاه در تاریخ مشخصی دیتایی ارسال نکرده باشد لازم میباشد ، تاریخ و ساعت وشماره سریال دستگاه را در تیکت ذکر نماید.

در صورتی که وضعیت تیکت "در حال بررسی" باشد بدین معنی است که توسط تیم پشتیبانی خوانده شده و به واحد مربوطه ارجاع شده است ، بنابراین خریدار لازم میباشد که  منتظر پاسخ بماند و از ارسال درخواست مجدد خودداری شود.

اگر وضعیت بدون هیچ پاسخی به حالت  تیکت بسته است  تبدیل شده است, یعنی نیازی به ادامه ی محاوره وجود ندارد یا تیکت ارسال شده طبق اصول و شرایط پاسخ دهی نبوده است.

موارد فورس ماژور
پارس جی پی اس هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند, از جمله: بلاياي طبيعي, جنگ, شورش, اغتشاشات عمومي, حوادث کلي, زمين لرزه, اعتصاب, آتش سوزي, سيل, انفجار, کمبود نيروي کار, تصادفات, توقيف, محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد.
ضمن اينكه پارس جی پی اس تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمي باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعاي در اين رابطه نداشته باشيد.
در چنين شرايطي فروشنده تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.