×
   برای فعال سازی سرویس پیامک در پارس جی پی اس آنلاین، جهت دریافت نوتیفیکیشن ها و هشدارهای ردیاب خود از طریق پیامک با واحد خدمات ارتباط برقرار نمایید.
اطلاعات بیشتر

ارسال پیام کوتاه با فناوری SMPP

2 Aug 2021

 

کاربران محترم

با توجه به استقبال بی نظیر مشترکین پارس جی پی اس از سرویس موبایل اپلیکیشن اولمپیا ترکینگ و پیام رسان تلگرام در دریافت هشدارها و نوتیفیکیشن های دریافتی از سخت افزارهای ردیاب پارس جی پی اس، در سال گذشته تصمیم به جمع آوری سرویس پیام کوتاه گرفته شد. 

در طول این مدت همچنان برخی از کاربران درخواست استفاده از خدمات پیام کوتاه به منظور دریافت هشدارها و نوتیفیکیشن های سخت افزارهای ردیاب خود داشتند، لذا با توجه به اینکه ارائه سرویس با بهترین کیفیت ممکن یکی از مهمترین اهداف پارس جی پی اس میباشد تصمیم گرفتیم سرویس پیام کوتاه را مجدد در نرم افزار مدیریت ناوگان و تعیین موقعیت پارس جی پی اس راه اندازی نماییم.

اکنون علاقه مندیم به اطلاع برسانیم امکان دریافت کلیه نوتیفیکیشن های نرم افزار پارس جی پی اس آنلاین از طریق پیام کوتاه فرآهم گردیده است، لازم به ذکر است این سرویس با جدیدترین فناوری روز دنیا مبتنی بر بستر SMPP برای اولین بار در ایران توسط پارس جی پی اس استفاده میگردد.

 

در صورت تمایل به فعال سازی سرویس پیام کوتاه در حساب کاربری خود، با واحد خدمات پس از فروش پارس جی پی اس ارتباط برقرار نمایید.

 

با آرزوی نیکروزی